Kampanyalar Trendler Sezon Sonu Yeni Sezon Sizi Arayalım Hizmetler Sepetiniz (0)
Replika Çanta, Çakma Çanta, Çanta Kombin, Nevresim Takımı, Eşofman Takımı
Ürün Ara

Kurumsal / Değişim ve İade Süreçleri

Her türlü siparişinizde %100 değişim ve iade güvencesine sahipsiniz. Almış olduğunuz ürünleri beğenmeme durumunda, beden ölçüsünün uygun gelmediği durumlarda, üründe tespit ettiğiniz bir aksaklık hata veya hasar durumunda ve aklınıza gelen her türlü sebeple aldığınız ürünü istediğiniz başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Şort, mayo ve bikini gibi iç giyim ürünlerinin değişimi hijyenik nedenlerden dolayı yapılmamaktadır. Değişim işlemleri çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. 

Değişim yapmak istediğinizde; sipariş verdikten hemen sonra size ulaştığımız Whatsapp Destek Hattından bize kolayca ulaşabilirsiniz. Değişim adresine bu şekilde kolayca ulaşabileceksiniz. Değişim adresini size gönderilen kargo paketinden de görebilirsiniz.

Hangi nedenden olursa olsun beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz. Değişim masrafları tarafımıza aittir. Değiştirmek istediğiniz ürünü Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderecek; değişim işlemi uygulandıktan sonra kargonuzu geri teslim alırken hiçbir ödeme yapmayacaksınız.

Değişim talebinde bulunduğunuz ürün tarafımıza ulaşmadan değişim işlemi gerçekleştirilemez. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin deforme olacak şekilde kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yıpratılmamış olması gerekmektedir. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin tarafımızdan teslim alınmasını takip eden 1 hafta içinde değişim işlemi gerçekleştirilir ve size tekrar kargolanır. 1 hafta içerisinde değişimi yapılamamış ürünlerin ücreti tarafınıza iade edilir.

Hangi nedenden olursa olsun beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içerisinde maliyeti size ait olacak şekilde iade edebilirsiniz. İade masrafları müşteriye aittir ve Aras Kargo tarafından faturalandırılmış gidiş ve geliş kargo ücretleri toplam tutardan düşülür. İade etmek istediğiniz ürünü Aras Kargo ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderecek; iade bedeliniz vereceğiniz IBAN numarasına 10 gün içinde havale edilecektir.

+905384155488
Türkiye © Kombincim 2017 Tüm Hakları saklıdır.
Kombincim.com, ürün satış ve kombin sistemleri