Kampanyalar Trendler Sezon Sonu Yeni Sezon Sizi Arayalım Hizmetler Sepetiniz (0)
Replika Çanta, Çakma Çanta, Çanta Kombin, Nevresim Takımı, Eşofman Takımı
Ürün Ara

Yardım / Sipariş sonrası işlemler

Nasıl değişim yapabilirim?

Sipariş Sonrası İşlemler

 

Kargo takip numaranızı siparişinizi takip eden 24 saat içinde Whatsapp Destek Hattından isteyebilir ve temin edebilirsiniz.

Her türlü siparişinizde %100 değişim güvencesine sahipsiniz. Almış olduğunuz ürünleri beğenmeme durumunda, beden ölçüsünün uygun gelmediği durumlarda, üründe tespit ettiğiniz bir aksaklık hata veya hasar durumunda ve aklınıza gelen her türlü sebeple aldığınız ürünü istediğiniz başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Şort, mayo ve bikini gibi iç giyim ürünlerinin değişimi hijyenik nedenlerden dolayı yapılmamaktadır. Değişim işlemleri çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. 

Değişim yapmak istediğinizde; sipariş verdikten hemen sonra size ulaştığımız Whatsapp Destek Hattından bize kolayca ulaşabilirsiniz. Değişim adresine bu şekilde kolayca ulaşabileceksiniz. Değişim adresini size gönderilen kargo paketinden de görebilirsiniz.

Hangi nedenden olursa olsun beğenmediğiniz ürünleri 15 gün içerisinde maliyeti size ait olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Değişim masrafları müşteriye aittir ve bu tutar toplam 22 tl'dir. Değiştirmek istediğiniz ürünü Mng Kargo ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderecek; değişim işlemi uygulandıktan sonra kargonuzu geri teslim alırken kapıda 22 tl ödeyeceksiniz.

Değişim talebinde bulunduğunuz ürün tarafımıza ulaşmadan değişim işlemi gerçekleştirilemez. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin deforme olacak şekilde kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve yıpratılmamış olması gerekmektedir. Değişim için gönderdiğiniz ürünlerin tarafımızdan teslim alınmasını takip eden 1 hafta içinde değişim işlemi gerçekleştirilir ve size tekrar kargolanır. 1 hafta içerisinde değişimi yapılamamış ürünlerin ücreti tarafınıza iade edilir.

Kombincim, gönderilen veya alındığı zamandaki koşullarda olmayan ürün iadelerini reddetme hakkını saklı tutmaktadır ve İADE YOKTUR.

Türkiye © Kombincim 2017 Tüm Hakları saklıdır.
Kombincim.com, ürün satış ve kombin sistemleri