Kampanyalar Trendler Sezon Sonu Yeni Sezon Sizi Arayalım Hizmetler Sepetiniz (0)
Replika Çanta, Çakma Çanta, Çanta Kombin, Nevresim Takımı, Eşofman Takımı
Ürün Ara

Kurumsal / Hakkımızda

KOMBİNCİM

Kombincim 2015 yılında İnstagram'da online alışveriş hizmeti sunan bir firma olarak kuruldu.

Kombincim artan online alışveriş ihtiyacını karşılamak üzere kendini devamlı geliştiren ve güncelleyen bir anlayışa sahiptir. Çanta, ayakkabı, t-shirt, eşofman, giyim ve daha birçok ürünün farklı farklı yerlerden alınması yerine kombinlemeyi amaç edinen bir yapıdır. Zaman faktörünün daha belirgin bir öneme sahip olduğu günümüz şartlarında müşterilerine zaman tasarrufu sağlamayı öngörür. Giyinmek söz konusu olduğu olduğunda tercih edilen giysilerin birbirleriyle uyum içinde olması gerekmektedir. Bunlardan herhangi biri alındığında ona uygun başka bir parçanın aranması, seçilmesi ve alınması daha ayrı bir zaman gerektirir. Kombincim, Türkiye ve dünya moda trendlerini yakından takip ederek size uygun seçenekler sunar. Ayrıca, internet sitesi alışverişinizi en kısa en hızlı ve en basit şekilde tamamlayabilmeniz için uzun süreli Ar-Ge çalışmaları neticelerinde dizayn edilmiştir. 

 

KONSEPT

Çanta, ayakkabı, eşofman, sweatshirt, t-shirtler, modern grafikler, moda, renkler...

Kombincim, çanta ayakkabı cüzdan şal kombinleri, t-shirt ayakkabı kombinleri, sweatshirt ayakkabı kombinleri, eşofman ayakkabı kombinleri ve bunlarla birlikte iki sevgilinin aynı tarzı yansıtmak istediği t-shirt ayakkabı sevgili kombinleri, sweatshirt ayakkabı sevgili kombinleri, eşofman sevgili kombinleri ve ayakkabı sevgili kombinleri gibi ürünleri müşterileri için kombinleyerek satışa sunmayı amaç edinmiş bir oluşumdur.

 

HEDEF KİTLE

Kombincimin hedef kitlesi sosyal medya ile entegre olarak online alışverişi daha mantıklı bulan ve kombin ürünleri tercih eden her yaştan müşterilerdir. Kombincim kendisine bağlı diğer sosyal medya hesapları ile sadece Türkiye içerisinde değil Kazakistan, Kırgızistan, Rusya, Ukrayna, Yunanistan, Avusturya, Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, Fransa, Letonya, Lübnan, Suudi Arabistan, Amerika Birleşik Devletleri, Namibya gibi Avrupa, Asya ve Amerika kıtasındaki ülkelere ihracat yapmış veya yapmayı sürdüren bir kuruluştur. Her zaman ulaştığı pazarları her geçen gün disiplinli ve planlı çalışmalarıyla artırmayı amaçlar.

 

ÜRÜNLERİMİZ

Kombincim her yaştan insanın zevkine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle ürünler her zaman her yaştan insanın ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yöneliktir.

Gündelik kıyafetlerden spor kıyafetlere ve temel parçalardan her sezonun en son moda trendlerine uygun bir şekilde hakiki deri çantalar, suni deri çantalar, vejital deri çantalar, yazlık ve kışlık eşofman takımları, t-shirtler, sweatshirtler en uygun fiyatlı spor ayakkabı, topuklu ayakkabı, içten topuklu spor ayakkabı, içten topuklu marka ayakkabı, uzun topuklu ayakkabı, kısa topuklu ayakkabı, fındık topuklu ayakkabı, mantar topuklu ayakkabı, stiletto, platform, sandalet, babet, sneaker, cırtlı ayakkabı, cırcırtlı spor ayakkabı ve bunların yanı sıra cüzdanlar, şallar gibi aksesuarla kombinlenerek satışa sunulur.

Türkiye © Kombincim 2017 Tüm Hakları saklıdır.
Kombincim.com, ürün satış ve kombin sistemleri