Kampanyalar Trendler Sezon Sonu Yeni Sezon Sizi Arayalım Hizmetler Sepetiniz (0)
Replika Çanta, Çakma Çanta, Çanta Kombin, Nevresim Takımı, Eşofman Takımı
Ürün Ara

Kurumsal / Satın Alma İşlemleri

Kombincim internet sitesi siparişinizi çok kolay ve çok mantıklı bir silsile izleyerek vermenizi mümkün kılmak için tasarlanmıştır. Kombincim internet sitesi hiçbir sitede olmayan bir özelliğe sahiptir. Aynı resimde birden fazla beden numarası gerektiren ürün ayrı ayrı beden seçenekleri seçilmek suretiyle alınabilir. Bunu örneklendirecek olursak 2 T-shirt ve 2 ayakkabıdan oluşan bir sevgili kombini için 4 farklı beden bilgisi gerekmektedir ve internet sitesi hepsini kolayca ve ayrı ayrı girebilmenizi mümkün kılan nadir bir sitedir. Kombinler ve kombinleme üzerinde ihtisaslaşmayı öngören bir yapıya sahiptir.

Verilen fiyatlar görseldeki tüm ürünlerin toplam fiyatını ifade eder. Eğer, kombinden bir ürünü almayı düşünmüyorsanız, çıkarmak istiyorsanız veya farklı görsellerdeki ürünleri kendi zevkinize göre siz kendiniz kombinlemeyi düşünüyorsanız bu da mümkündür ve bu durumda internet sitesinin en alt kısmındaki Whatsapp Danışma Hattına ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi internet sitesi üzerinden verebileceğiniz gibi internet sitesinin en alt kısmındaki facebook ve instagram sosyal medya bağlantılarından veya doğrudan Whatsapp üzerinden verebilirsiniz.

Yaptığınız alışverişinizde üye olmanıza gerek yoktur. Kredi kartı gibi banka bilgilerinizi girmeye gerek yoktur. Ödemelerinizi kapıda nakit, kapıda kredi kartı veya havale/eft yöntemleriyle güvenlik içerisinde gerçekleştireceksiniz.

Kredi kartına taksitli alışveriş veya kapıda kredi kartına taksit mümkün değildir. Kapıda kredi kartı ile tek çekim mümkündür.

Yurtdışı müşterilerin siparişlerini Whatsapp üzerinden vermeleri gerekmektedir. Kargolama işlemi Western Union, Moneygram, Zolotaya Korona sistemleri üzerinden yapılan para transferleri neticesinde yapılacaktır.

Türkiye © Kombincim 2017 Tüm Hakları saklıdır.
Kombincim.com, ürün satış ve kombin sistemleri